Strona główna | Współpraca

Współpraca

Redakcja portalu tynki.info.pl serdecznie zaprasza do współpracy.

Wszelkie informacje prasowe należy kierować na e-mail redakcja@tynki.info.pl

Portal 4budowlani.pl jest prężnie rozwijającym się medium na rynku budowlanym. Codziennie informujemy o wydarzeniach spotkaniach i sympozjach z branży budowlanej. Portal jest podzielony na działy, w których każdy znajdzie sobie coś ciekawego dla siebie. W aktualnościach - artykuły z branży, nowości, relacje z targów. Kalendarium to dział z informacjami kiedy i gdzie odbędą się targi budowlane, spotkania inżynierów, architektów. Media przedstawiają czasopisma, które każdy z nas powinien czytać. Wzory pism to pisma gotowe do pobrania za DARMO, m.in. umowy o prace budowlane, umowy finansowe, dzierżawy czy najmu. W dziale prawo budowlane są zawarte wszystkie rozporządzenia i ustawy jakie dotyczą branży budowlanej. Oprogramowanie dla firm to dział z programami dla architektów elektryków, inżynierów, projektantów. Nowością jest galeria foto, która umożliwia firmom jak i użytkownikom dodawanie albumów z swoimi pracami. Wejdź zobacz ocen. Masz firmę zapisz się do katalogu branżowego firm budowlanych.

Nowość! Powstał internetowy Serwis BDB - pierwszy w Polsce i Europie tak specjalistyczne narzędzie świadczące doradztwo techniczne w budownictwie. Przeznaczony jest dla: architektów, projektantów branżowych, kierowników budów, wykonawców i firm budowlanych, inwestorów i developerów, producentów materiałów budowlanych i ich przedstawicieli technicznych, użytkowników i zarządców nieruchomości, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, inspektorów nadzoru, biur obslugi inwestycji, rzeczoznawców, studentów, nauczycieli i uczniów szkół średnich i zawodowych. Mnogość wyjaśnień, opisów, podpowiedzi oraz slownik pojęć technicznych pozwala także korzysta budującym i remontującym we własnym zakresie. Serwis BDB spełnia powszechne oczekiwanie potrzebujących doradztwa: wielowariantowy dobór produktów i technologii budowlanych. Użytkownicy Serwisu BDB mogą przesylać zapytania dotyczące własnych problemów spotykanych zarówno przy projektowaniu, jak i wykonawstwie i uzyskiwać na nie imienne odpowiedzi specjalistów.

Polska Izba Gospodarcza Rusztowań jest jedyną w Polsce organizacją , która reprezentuje interesy gospodarcze branży rusztowaniowej. Do najważniejszych zadań Izby należy; aktywne uczestniczenie w procesie legislacyjnym w obszarze dotyczącym rusztowań, krzewienie wiedzy w zakresie prawidłowej budowy i eksploatacji rusztowań, sukcesywne podnoszenie rangi zawodu montażysty rusztowań oraz podejmowanie wszelkich starań w celu poprawy statystyk wypadkowość w tym sektorze gospodarki , tak aby z roku na rok malała. Izba na dzień dzisiejszy liczy 115 członków. Członkami Izby są:
  • producenci rusztowań,
  • firmy świadczące usługi budowy, wynajmu i sprzedaży rusztowań,
  • kooperanci,
  • firmy budowlane,
  • prasa branżowa

Główną funkcjonalnością portalu PANORAMA NIERUCHOMOŚCI jest możliwość przeglądania i dodawania bezpłatnych ogłoszeń z zakresu sprzedaży, wynajmu, kupna i najmu nieruchomości w całym kraju. Poza wspomnianą możliwością bezpłatnego dodawania i wyszukiwania ogłoszeń, warto zwrócić uwagę na na ciekawe artykuły z branży budownictwa i pokrewnych, na forum można podyskutować na temat zarówno utrzymania jak i budowy nieruchomości. Przedsiębiorcy znajdą tutaj także coś dla siebie - bezpłatny katalog firm pozwoli pozyskać nowych klientów.

BUDOWNICTWO.BIA.PL to profesjonalna strona zawierająca wszystkie informacje, które mogą być użyteczne dla firm działających w branży budowlanej. Można tu znaleźć nie tylko wiadomości dotyczące budownictwa i architektury, ale też mnóstwo aktualnych ofert firm budowlanych oraz rozbudowane forum z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi działalności w branży. BUDOWNICTWO.BIA.PL – to specjalistyczne narzędzie, które pomoże w rozwoju Twojej firmy!

Serwis www.remontuj.pl to jeden z najstarszych i największych w Polsce portali specjalizujących się w pośrednictwie usług remontowo-wykończeniowych. Serwis www.remontuj.pl jest miejscem, gdzie można znaleźć fachową ekipę do prac remontowych, budowlanych i wykończeniowych. Obecnie w portalu www.remontuj.pl jest zarejestrowanych ponad 6 000 firm budowlanych z całej Polski.

 

Portal www.remontuj.pl pomaga również w znalezieniu pracy dla firm budowlanych – codziennie pojawiają się nowe oferty pracy z branży budowlanej.


Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem.  Serwis jest całkowicie bezpłatnyPREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej