Strona główna | Aktualności"Wnętrze z wyobraźnią" - konkurs Knauf AMF i Heradesign

"Wnętrze z wyobraźnią" - konkurs Knauf AMF i Heradesign

1 czerwca 2013 r. wystartował konkurs Knauf AMF i Heradesign zatytułowany "Wnętrze z wyobraźnią". Architekci, projektanci wnętrz oraz studenci architektury będą mogą dać upust swojej kreatywności i wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs "Wnętrze z wyobraźnią" to wspólna inicjatywa marek AMF i Heradesign działających od stycznia 2013 r. w ramach jednej organizacji biznesowej wchodzącej w skład grupy Knauf. Obydwie marki traktują konkursy jako ważne narzędzie budowania relacji z architektami, czego najlepszym dowodem są podobne konkursy organizowane w przeszłości.

Ideą konkursu "Wnętrze z wyobraźnią"  jest zaprojektowanie na zadany temat aranżacji wnętrza na podstawie dostarczonego przez organizatora zdjęcia.  Nagradzane będą najbardziej kreatywne, nawet szalone pomysły projektowe. Jedynym ograniczeniem jest konieczność uwzględnienia w pracy przynajmniej jednego produktu z asortymentu marek AMF i Heradesign.

Konkurs rozpoczął się 1 czerwca br. i potrwa do 31 lipca br.. W tym czasie na stronie www.wnetrzezwyobraznia.pl dostępne będą do pobrania zdjęcia przedstawiające różnego rodzaju niekompletne realizacje oraz tekstury wybranych produktów marek AMF oraz Heradesign. Ci uczestnicy, którzy uzupełnią zdjęcia zgodnie z zaproponowaną tematyką, a przy tym wykażą się największą kreatywnością, mają szansę na wygranie jednej ze wspaniałych  nagród. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez specjalne jury składające się z ekspertów firmy Knauf AMF. Nagrodami w konkursie są tablety Galaxy Note 10.1 marki Samsung. Konkurs adresowany jest do architektów, projektantów wnętrz oraz studentów architektury.

Harmonogram konkursu:
1 czerwca - rozpoczęcie konkursu
31 lipca - ostatni dzień nadsyłania prac konkursowych, zakończenie konkursu

Tematyka zdjęć konkursowych:
  • Przedszkole dla dużych i małych
  • Narada lekka i znośna
  • Dobre wejście
Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.wnetrzezwyobraznia.pl.

Źródło i grafika: Knauf AMF i Heradesign


CZYTAJ WIĘCEJ

Systemy akustyczne do ścian i sufitów Heradesign
Adaptacja akustyczna przestrzeni biurowych z Heradesign
Knauf AMF i Heradesign - dwie silne marki pod jednym dachem
Ocieplenia poddasza - to proste! Trzy pytania do eksperta
Knauf AMF: konkurs "Wnętrze z wyobraźnią" rozstrzygniętyDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej