Strona główna | AktualnościBaumit online - polub, udostępnij, subskrybuj

Baumit online - polub, udostępnij, subskrybuj

Internet daje nieograniczone możliwości komunikowania się i docierania do milionów użytkowników. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Baumit, która prowadzi swój kanał na youtube.com, a także dedykowaną wykonawcom i inwestorom podstronę www.doplytek.baumit.pl. Zamieszczane tam porady oraz opisy produktów ułatwią wybór materiałów przeznaczonych do tynkowania, klejenia płytek czy dekoracji elewacji. Z kolei filmy instruktażowe pozwolą na samodzielne przeprowadzenie prac remontowych.

Kanał Baumit Polska na portalu youtube.com - najpopularniejszym serwisie umożliwiającym bezpłatne zamieszczanie i oglądanie filmów - zawiera materiały instruktażowe, prezentujące możliwości pracy z tynkiem modelowanym Baumit CreativTop, film instruktażowy Alpha 2000 oraz dokument przedstawiający działalność spółki w Polsce i na świecie. Na stronie znajdziemy również filmy pokazujące najważniejsze wydarzenia z życia firmy Baumit, w tym m.in. relację z uroczystej Gali zorganizowanej z okazji jubileuszu 20-lecia Baumit w Polsce, a także rozstrzygnięcia konkursu Fasada Roku 2013. Co istotne, filmy możemy oglądać w formie playlisty z podziałem na kategorie - filmy instruktażowe lub wizerunkowe.

Do użytku wykonawców oraz inwestorów oddana została również podstrona www.doplytek.baumit.pl. Oprócz informacji o rodzinie produktów przeznaczonych do układania płytek firmy Baumit, znajdują się tam instrukcje, jak krok po kroku prowadzić prace płytkarskie w łazience czy na tarasie. Strona została również uzupełniona o ciekawe artykuły poświęcone układaniu różnego rodzaju okładzin oraz aktualnym trendom

Firma Baumit posiada także swój profil na portalu społecznościowym Facebook.pl. Znajdują się tam przede wszystkim aktualne wydarzenia z życia spółki. Goście profilu znajdą tu interesujące artykuły prasowe, a także te zamieszczane w mediach elektronicznych poświęcone architekturze, inwestycjom oraz ciekawym realizacjom. W profilu firmy Baumit nie zabrakło krótkiej historii przedsiębiorstwa, opisu przyznanych nagród i wyróżnień, a także danych kontaktowych.

"Internet, a przede wszystkim portale społecznościowe, są najszybszymi kanałami komunikacji. I co ważne, nie jest to krótkotrwała moda, ale trend, który sukcesywnie wyznacza tory nowego sposobu przekazywania ważnych wiadomości. Obecność w mediach społecznościowych to nowoczesna, przyjazna i otwarta forma współpracy z Klientami, a także możliwość zdobycia nowych partnerów biznesowych. Staramy się, by nasza firma była obecna "w sieci", a nasze profile posiadały zawsze aktualne informacje, ciekawostki czy interesujące inwestorów rozwiązania. Dziś już nie tylko firmowa strona internetowa, ale przede wszystkim Social Media stanowią platformę komunikacji, która w szybki sposób umożliwia informowanie naszych Klientów o ważnych wydarzeniach, nowościach produktowych czy atrakcyjnych ofertach przygotowanych dla wykonawców oraz inwestorów" - wyjaśnia Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.

Źródło i zdjęcie: Baumit

CZYTAJ WIĘCEJ

Katalog Produktów firmy Baumit na 2014 - kompendium profesjonalisty
Tynk elewacyjny Baumit CreativTop - zostań kreatorem własnej elewacji
Świadectwo Autoryzacji Baumit tylko dla profesjonalistów
Tynk i farba elewacyjna Baumit Nanopor - produkty wzbogacone o fotokatalizę
Baumit Life Challenge 66 - zwycięstwo hiszpańskiej myśli architektonicznej
Tynk wapienny Baumit Klimawhite - przyjazny mikroklimat w każdym domu
Elewacyjna perforowana płyta styropianowa openTherm
Baumit Nivello Centro - szybkowiążąca masa samopoziomująca
Baumit: Internauci wybiorą własną Fasadę Roku 2014



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej