Strona główna | AktualnościFFiL Śnieżka SA po raz kolejny zagrała z WOŚP

FFiL Śnieżka SA po raz kolejny zagrała z WOŚP

Druga niedziela stycznia to tradycyjnie czas, w którym w całej Polsce, a także poza jej granicami gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. We wsparcie fundacji Jurka Oświata włączyła się Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA, która zgodnie z kilkuletnią już tradycją, również podczas tegorocznego, XXII finału WOŚP wylicytowała Złote Serduszko.
Licytacja Złotych Serduszek oraz Złotych Kart Telefonicznych to stały element kolejnych finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odbywająca się w sztabach akcji, a także za pośrednictwem Internetu i specjalnej linii telefonicznej licytacja stanowi niezwykle emocjonujący moment i punkt kulminacyjny całodniowego wydarzenia. Złote Serduszka i Złote Karty Telefoniczne stały się najbardziej prestiżowymi symbolami społecznego zaangażowania osób i firm we wsparcie akcji, a środki pozyskane z ich sprzedaży zasilają konto fundacji pokaźnymi sumami.



W trakcie kolejnych odsłon Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, we wsparcie jej działań włącza się FFiL Śnieżka SA. Podczas finału na dębickim rynku, Złote Serduszko wylicytowane przez Śnieżkę odebrał Wiceprezes Zarządu FFiL Śnieżka SA, Witold Waśko.

XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się 12 stycznia 2014 roku. Podczas tegorocznej odsłony akcji zbierano środki na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

Źródło i grafika: Śnieżka

CZYTAJ WIĘCEJ

Śnieżka po raz kolejny "Perłą Polskiej Gospodarki 2012"
FFiL Śnieżka SA opublikowała wyniki finansowe za 2013 r.
Boisko od Śnieżki niebawem gotowe



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej