Strona główna | AktualnościFirma Baumit zaprezentowała ofertę na 2019 rok

Firma Baumit zaprezentowała ofertę na 2019 rok

Jak co roku u progu nowego sezonu wykonawczego firma Baumit zaprezentowała ofertę na najbliższy rok. Producent utrzymał obrany w ubiegłych latach kurs, jeszcze mocniej zwracając naszą uwagę na aspekty związane z urzeczywistnieniem wizji zdrowego mieszkania.

Baumit Cennik 2019 to wydawnictwo dedykowane partnerom handlowym, inwestorom, wykonawcom, architektom oraz wszystkim osobom, które poszukują wysokiej jakości nowoczesnych materiałów budowlanych, w tym propozycji ułatwiających i przyspieszających prace budowlano-remontowe, wydłużających życie elewacji czy takich, które zapewnią wysoką jakość wykończenia wnętrz.

Publikację cechuje przejrzysta nawigacja, dzięki której użytkownik może szybko znaleźć produkty w zakresie wykańczania fasad, wnętrz i podłóg, kierując się przy tym trzema zasadami zdrowego mieszkania: ocieplenie przede wszystkim, liczy się wnętrze i solidność ma znaczenie.

Kilkuletnie badania naukowe w parku badawczym Baumit VIVA dostarczyły niepodważalnych dowodów na to, że sam sposób, jak i materiały użyte do budowy ścian mają znaczący wpływ na zdrowie mieszkańców poprzez kształtowanie jakości i stabilności parametrów powietrza. Co więcej, wyniki jednoznacznie pokazały, że największy wpływ na komfort przebywania we własnych czterech kątach, tudzież zdrowe mieszkalnictwo mają termoizolacja ścian zewnętrznych, odpowiednie wykończenie ścian wewnętrznych oraz solidna i masywna konstrukcja zapewniająca stabilność warunków w pomieszczeniach. Więcej informacji o efektach prowadzonych pomiarów można znaleźć na stronie: healthyliving.baumit.com/pl/vivapark/.

Aktualna oferta produktowa Baumit obejmuje systemy ociepleń, wyprawy wierzchnie, tynki maszynowe, gładzie i szpachle, jastrychy, masy samopoziomujące, zaprawy budowlane, produkty do układania płytek, a także systemy renowacyjne - wszystko, co potrzeba do tego, by ludzie żyli w przyjaznych dla zdrowia, energooszczędnych i pięknych domach.

Nowy katalog obowiązuje od 1 marca 2019 r. Jest on dostępny na stronie internetowej producenta.

Źródło i zdjęcie: Baumit
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Akustyka w obiektach sportowych

Sale i baseny to pomieszczenia o dużym czasie pogłosu, który sprawia, że rozchodzący się w nich dźwięk dociera zniekształcony do adresatów, a jego natężenie powoduje zmęczenie. Można jednak temu skutecznie przeciwdziałać, wprowadzając do takich budynków powierzchnie dźwiękochłonne. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce. Czytaj więcej