Strona główna | AktualnościFirma quick-mix na XII Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa

Firma quick-mix na XII Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa

W dniach 12-14 września 2013 r. odbyło się XII Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa, jedynej w Polsce organizacji skupiającej specjalistów zajmujących się zwalczaniem korozji biologicznej obiektów budowlanych. W wydarzeniu tym uczestniczyła firma quick-mix.

Tegoroczne obrady toczyły się w malowniczo położonym Ośrodku Wypoczynkowym "Leśnik" na brzegiem Jeziora Łagowskiego. Tematem wiodącym spotkania była ochrona obiektów budowlanych przed wilgocią oraz korozją biologiczną. Podczas seminarium swój wykład wygłosił Menadżer Produktu quick-mix - Maciej Nocoń prezentując asortyment marek quick-mix oraz Tubag przeznaczony do ochrony budynków przed wilgocią, jak również materiały budowlane firmy pozwalające na obniżenie poziomu zawilgocenia w murach kamiennych oraz ceglanych.


Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Mykologów Budownictwa to doskonałe forum wymiany wiedzy i doświadczeń. Firma quick-mix miała okazję zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania produktowe, jednocześnie biorąc udział w cennej dyskusji  w gronie specjalistów z zakresu mykologii o nowych kierunkach rozwoju tej dziedziny.

Źródło i zdjęcia: quick-mix

CZYTAJ WIĘCEJ

Zabezpieczanie budowli przed wilgocią wg firmy quick-mix
Firma quick-mix na Międzynarodowej Konferencji Konserwatorów SAHC
Hydroaktywny system izolacji termicznej firmy quick-mix - ocieplenie ścian od wewnątrz
Tynki renowacyjne quicksan firmy quick-mix
Firma quick-mix rozszerza portfolio interaktywnych aplikacji
Właściciel koncernu Sievert AG z wizytą w quick-mix Polska
Nowy zakład quick-mix - holding Sievert Baustoffgruppe rozwija swoją działalność w Polsce



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej