Strona główna | AktualnościGrupa Atlas wyróżniona czterema statuetkami Złota Budowlana Marka Roku 2019

Grupa Atlas wyróżniona czterema statuetkami Złota Budowlana Marka Roku 2019

"Poczwórne złoto - tak w skrócie podsumować można tegoroczne wyniki rankingu Budowlana Marka Roku 2019! To właśnie marka ATLAS okazała się bezkonkurencyjna i dzięki głosom fachowców otrzymała najważniejsze wyróżnienie - Złotą Budowlaną Marę Roku w kategorii OPEN. Trzy inne, przyznane ATLASowi statuetki Złota Budowlana Marka Roku 2019, zdobyliśmy w kategorii materiałów budowlanych za kleje do płytek i kompleksowe systemy ociepleń. Po raz kolejny, zwyciężyliśy także jako marka przyjazna fachowcom" - wyjaśniają przedstawiciele firmy Atlas.

"Przyznane nam statuetki są potwierdzeniem wielkiego zaufania fachowców do naszych produktów. Pokazują także, że prowadzone na rzecz wykonawców działania mają ogromne znaczenie i są pozytywnie oceniane. Czujemy się zbudowani również tym, że zwyciężyliśmy w naszych sztandarowych kategoriach produktowych - klejach do płytek oraz za kompleksowe systemy ociepleń. Bez wątpienia miały na to wpływ wprowadzane przez nas innowacje - kleje żelowe oraz szeroka oferta kompleksowych systemów ociepleń. Budowlana Marka Roku to jedyny w Polsce projekt badawczy o niezależnym charakterze i zasięgu obejmującym szereg kategorii budowlanych. Organizowany przez ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku ranking, jest jedynym w Polsce plebiscytem, którego badania rokrocznie wskazują marki budowlane cieszące się największą popularnością i zaufaniem wykonawców. Ranking tworzony jest w oparciu o analizę ogólnopolskich badań ankietowych, a całość to niezależny i najbardziej miarodajny ranking branżowy w kraju stanowiący cenne źródło informacji marketingowych" - poinformowała firma Atlas w wydanym komunikacie.

Źródło i zdjęcie: Atlas
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej