Strona główna | AktualnościIsover: Lepiej bez smogu - Kamil Stoch twarzą kampanii społecznej

Isover: Lepiej bez smogu - Kamil Stoch twarzą kampanii społecznej

Ruszyła ogólnopolska kampania społeczna "Lepiej bez smogu", której celem jest uświadomienie Polakom istotności ocieplenia domów w walce ze smogiem. Marce Isover udało się zaprosić do udziału w tym projekcie wybitnych sportowców: Kamila Stocha, Annę Dziedzic oraz Antonio Lindbacka, którzy są ambasadorami akcji Isover i swoją pozytywną energią będą zachęcać do zjednoczenia w walce o czyste powietrze. Akcji towarzyszy konkurs dla inwestorów indywidualnych, którzy remontują swoje domy.

Z badań GFK Polonia, które zostały przeprowadzone na zlecenie ISOVER, wynika, że 58% właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych w Polsce w ciągu najbliższych lat planuje je ocieplić. Jest to ogromny potencjał, który powinniśmy wykorzystać mając na uwadze zdrowie i komfort życia Polaków, a także korzyści ekonomiczne każdego z gospodarstw domowych związane z oszczędnościami w kosztach ogrzewania.


Jedną z inspiracji kampanii ISOVER jest uruchomiony we wrześniu ubiegłego rządowy program "Czyste powietrze", który zakłada, że w ciągu kolejnych 10 lat w Polsce zostanie zmodernizowanych około 4 mln domów jednorodzinnych. W ramach budżetu 103 miliardów złotych już można ubiegać się o dofinansowanie nawet do 90% wydatków kwalifikowanych, które w głównej mierze obejmują izolację przegród zewnętrznych, wymianę stolarki otworowej oraz wymianę źródła ogrzewania.

Więcej: www.lepiejbezsmogu.pl

Źródło i zdjęcie: Isover
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Czym kierować się przy wyborze tynku cienkowarstwowego?

Tynki cienkowarstwowe to doskonały sposób na stworzenie eleganckiej fasady, która będzie najlepszą wizytówką naszego domu. Dodatkowo świetnie sprawdzają się na systemach ociepleń. Zanim jednak przystąpimy do prac zastanówmy się dobrze nad wyborem najlepszego rodzaju tynku. W zadaniu tym pomoże nam ekspert marki Malfarb. Czytaj więcej