Strona główna | AktualnościLange Łukaszuk wyłącznym dystrybutorem Scheppach

Lange Łukaszuk wyłącznym dystrybutorem Scheppach

Scheppach wchodzi na polski rynek i wzmacnia ofertę Lange Łukaszuk - dystrybutora wysokiej jakości narzędzi i elektronarzędzi. To kolejna renomowana marka w ofercie firmy. Tylko w ostatnim czasie wprowadziła ona do Polski m.in. elektronarzędzia Panasonic.

Scheppach to wywodząca się z Ichenhausen w południowych Niemczech firma o ponad 80-letnim doświadczeniu. W jej szerokim asortymencie znajduje się ok. 300 modeli maszyn i akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzają się w branży motoryzacyjnej, budowlanej czy remontowej. Dzięki nawiązaniu współpracy między Scheppach i firmą Lange Łukaszuk, która została wyłącznym dystrybutorem marki, o atutach sprzętu niemieckiego producenta będą mogli przekonać się także polscy użytkownicy.

"Produkty Scheppach są doceniane za niską awaryjność, precyzję wykonania i świetny stosunek jakości do ceny. Dołączenie marki do naszego portfolio znakomicie uzupełnia ofertę przygotowaną z myślą zarówno o profesjonalnych użytkownikach, jak i majsterkowiczach" - mówi Jacek Sztorc, product manager marki Scheppach w firmie Lange Łukaszuk.

W ofercie dystrybutora pojawią się m.in. piły, pilarki, szlifierki stołowe, narzędzia dedykowane obróbce drewna, metalu oraz zastosowaniom budowlanym. Narzędzia Scheppach są dedykowane zarówno majsterkowiczom, jak i rzemieślnikom oraz przedsiębiorstwom produkcyjnym.

Lange Łukaszuk istnieje na polskim rynku od 1987 roku. Obecnie obchodzi 30-lecie działalności. Jest dystrybutorem ponad 20 renomowanych marek narzędziowych i oświetleniowych. Tylko w ostatnim czasie firma wprowadziła na polski rynek m.in. elektronarzędzia akumulatorowe Panasonic. Lange Łukaszuk stale zaopatruje 30 punktów partnerskich oraz 1000 sklepów stacjonarnych i marketów na terenie Polski.

Źródło i zdjęcia: Lange Łukaszuk
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej