Strona główna | AktualnościLook book 2017 marki Dekoral. Co w nim znajdziemy?

Look book 2017 marki Dekoral. Co w nim znajdziemy?

Wiodący polski producent farb dzieli się swoim look bookiem na rok 2017. Najnowsze inspiracje oparte są na motywie żywiołów. Niebanalne zestawienia kolorów, nawiązania do różnorodnych faktur i szerokie możliwości aranżacyjne - oto najnowsze trendy Dekoral.

Inspirowane naturą

Dekoral ogłasza najnowsze trendy w wykończeniu wnętrz. W nadchodzących miesiącach to natura ma decydujący głos. Kolorem roku 2017 została Fioletowa werbena - barwa, która wprowadza nas w stan relaksu i odprężenia. Znakomicie komponuje się z Geometryczną szarością - odcieniem, który w poprzednim roku był najpopularniejszy wśród konsumentów.

Najważniejszy trend roku: żywioły

Na pozostałych stronach katalogu znajdziemy inspiracje zgodne z czterema żywiołami: ziemią, ogniem, powietrzem i wodą. Klimat pierwszego z nich doskonale oddadzą te barwy, które spotkamy w naturze. Będą to złamane zielenie i ciepłe szarości. "To propozycja wprost idealna do klasycznych wnętrz. Może wprowadzić nowoczesny charakter, a jednocześnie zachować pożądaną elegancję" - mówi Aldona Słapa-Nowacka, brand manager marki Dekoral.

Nieśmiertelny minimalizm

Wśród trendów na rok 2017 nie mogło zabraknąć również ponadczasowego stylu minimalistycznego. W paletę jego barw wchodzi zarówno Popielaty zefir, Kwiat Wiśni, jak i uniwersalna biel. Tak zaaranżowane wnętrza wyglądają świeżo, jasno i subtelnie.

Pełne zestawienia kolorów i sposoby ich użycia można obejrzeć poniżej. Pozwólmy się zainspirować!

Look book marki Dekoral: http://www.dekoral.pl/porady-i-inspiracje/inspiracje/dekoral-look-book-2017

Źródło i zdjęcie: Dekoral

CZYTAJ WIĘCEJ

Marka Dekoral publikuje kartę kolorów na 2017 rok
Dekoral Silver - nowa linia produktów dla profesjonalistów



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej