Strona główna | AktualnościMateriały budowlane w sieci

Materiały budowlane w sieci

W trosce o stały rozwój i usprawnienie funkcjonowania sieci dystrybucji, firma Bolix wprowadza kolejne ułatwienia dla partnerów biznesowych.

Najnowszy projekt Bolix opiera się na wykorzystaniu funkcjonalności podstawowego narzędzia współczesnej komunikacji, czyli Internetu. Dla dystrybutorów uruchomiono specjalny system zamawiania on-line, oferujący praktyczne informacje i usługi, umożliwiające szybką i skuteczną organizację przebiegu całego procesu dystrybucyjnego.

Zalogowani użytkownicy mogą składać zamówienia przez Internet, korzystając z zamieszczonej w specjalnym serwisie prezentacji asortymentu (wraz z cenami). Mają przy tym dostęp do historii dotychczasowych zleceń, a także możliwość śledzenia stopnia realizacji zamówienia w samej fabryce i na etapie transportowania towaru. Podgląd obsługiwanych inwestycji, przyporządkowanych im cen oraz własnych finansów w ramach współpracy, pozwala przy tym gromadzić w jednym miejscu dane istotne z punktu widzenia sprawnego przebiegu transakcji.

Nowy system firmy Bolix umożliwia także prosty i szybki kontakt z handlowcami i opiekunami z biura handlowego firmy. Ponadto, na stronie systemu dostępne będą informacje o najnowszych promocjach, a dla użytkowników przewidziane są dodatkowe atrakcje, jak konkursy, gifty, oferty dnia czy happy hours.

W branży budowlanej w dalszym ciągu istotną rolę pełnią tradycyjne kanały komunikacji. Dlatego partnerzy firmy Bolix mogą traktować usługę jako źródło bieżących informacji o płatnościach i przebiegu zleceń, samych zamówień dokonując dotychczasowymi metodami. Sprawna komunikacja branżowa musi być bowiem dostosowana do różnych potrzeb poszczególnych jej uczestników.

Źródło i zdjęcie: Bolix
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej