Strona główna | AktualnościNowe nazwy produktów renowacyjnych Baumit

Nowe nazwy produktów renowacyjnych Baumit

Od marca br. wybrane produkty renowacyjne Baumit dostępne są pod nowymi nazwami. Jest to efekt strategii rozwojowej naszej firmy, która zakłada m.in. ujednolicenie i uproszczenia nazewnictwa produktów.

Produkty renowacyjne Baumit od lat są stosowane przez najbardziej wymagających wykonawców, inwestorów, architektów oraz dystrybutorów. Wszystko dzięki naszej wieloletniej praktyce i doświadczeniu w produkcji materiałów budowlanych, także tych które ze względu na swoją specyfikę - stosowanie na starych i zniszczonych upływem czasu murach - wymagają posiadania zaawansowanego know-how.

Cennik produktowy jest poza stroną www jednym z najważniejszych narzędzi komunikujących zmiany w ofercie produktowej naszej firmy z rynkiem. Tegoroczne jego wydanie, które ukazało się na rynku 01.03.  obrazuje nie tylko zmiany wynikające z nowych nazw ale także nowy podział tej grupy produktowej na trzy kategorie: "Program podstawowy" do typowej renowacji elewacji, "Program specjalistyczny" do renowacji obiektów zabytkowych, a także produkty dodatkowe do takich prac jak m.in. odsalanie i odgrzybianie murów czy usuwanie rys.

Odświeżenie objęło m.in. nazwy tynków renowacyjnych, które w nowych nazwach otrzymały wspólny człon "Sanova". To inspirowane łacińskim "sanus" ("zdrowy") hasło trafnie oddaje charakter materiałów, które dzięki posiadanemu przez Baumit know-how skutecznie "uzdrawiają" obiekty nadgryzione zębem czasu. Renowacja, aby przyniosła oczekiwane efekty, wymaga przemyślanego podejścia i planowania, w szczególny sposób w przypadku obiektów zabytkowych. Dlatego Baumit stawia na kompleksowość oferty, która uwzględnia wszystkie etapy prac - od oczyszczenia i przygotowania podłoża aż po wykonanie sztukaterii. Umożliwia to jak najlepsze odwzorowanie materiałów i projektów historycznych przy jednoczesnym uwzględnieniu specyfiki często słabego, zniszczonego podłoża.

Źródło i zdjęcie: Baumit

CZYTAJ WIĘCEJ

Firma Baumit zaprezentowała ofertę produktową na 2020 rok
Baumit: Architektura wielorodzinna na fali wznoszącejDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej