Strona główna | RynekRaport specjalny: Farby ścienne

Raport specjalny: Farby ścienne

Przemalowanie ścian na zupełnie nowy kolor to jeden z najprostszych sposobów na całkowitą metamorfozę wnętrza. O ile wybór odcienia farby to w znacznej mierze kwestia gustu i indywidualnych upodobań, o tyle decyzja o zakupie konkretnego produktu zwykle podyktowana jest bardziej racjonalnymi pobudkami.
Skąpiec.pl przyjrzał się preferencjom zakupowym swoich użytkowników i ustalił, które farby cieszyły się największym zainteresowaniem e-konsumentów w okresie od 1 stycznia do 31 maja 2013 r. Pod lupę wzięliśmy 5 kategorii produktowych (farby białe do ścian, farby kolorowe do ścian, farby zewnętrzne, olejne oraz do drewna i metalu), a skupiliśmy się przede wszystkim na najbardziej cenionych producentach oraz najczęściej poszukiwanych artykułach. Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas krótki przegląd popularnych produktów topowych marek ułatwi Państwu znalezienie idealnej farby – trwałej, wytrzymałej i odpornej na zabrudzenia - podają przedstawiciele portalu Skąpiec.pl.

Druga część raportu, czyli dział "Okiem ekspertów", to prawdziwa skarbnica informacji przydatnych każdemu, kto planuje w najbliższym czasie zmianę wystroju w swoim domu. Dziennikarze branżowi i blogerzy radzą w nim, jak do konkretnego wnętrza wybrać rodzaj farby i  jej kolor, piszą o zaletach farb magnetycznych u tablicowych, a także udzielają wskazówek odnośnie pielęgnacji powierzchni drewnianych.

Pobierz raport

Źródło i grafika: Skąpiec.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Farby odporne na szorowanie
Farby z palety Łazienka & Kuchnia marki Dekoral
Tynki i farby elewacyjne z dodatkiem Teflon surface protector
JEGER - farby i efekty dekoracyjne do ścian
Farby dekoracyjne Francesco Guardi
Nowe odcienie farby Jedynka(R) Fasadowa
Farby Jedynka(R) Ogród Barw
Nobiles Pory Roku - farby do wnętrz



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej