Strona główna | AktualnościRigips patronem IV Podkarpackiego Turnieju Monterów

Rigips patronem IV Podkarpackiego Turnieju Monterów

W Zespole Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się już po raz 4. Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. W imprezie wzięły udział drużyny uczniów kształcących się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. W sumie do rywalizacji zgłosiło się 10 szkół budowlanych z województwa podkarpackiego.

Turniej składał się z dwóch części: teoretycznej, podczas której zawodnicy rozwiązywali test z zakresu znajomości systemów suchej zabudowy oraz praktycznej polegającej na wykonaniu zadania zgodnie z otrzymaną dokumentacją. Zadanie wymagało od uczestników dużych umiejętności i precyzji a polegało na odpowiednim przygotowaniu materiału i dopasowaniu poszczególnych elementów suchej zabudowy tak, aby wykonać go zgodnie z określonym wzorem.


Pod uwagę brano także przestrzeganie przepisów BHP oraz ogólne wrażenia estetyczne. Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele marki Rigips, bardzo wysoko ocenili poziom przygotowania uczniów do turnieju. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody a wszyscy uczestnicy - dyplomy i upominki.


Źródło i zdjęcia: Rigips
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
6 prawd na temat styropianu

Kawałek białej płyty, często ukruszonej. Ten obraz styropianu jest nieprawdziwy już od wielu lat, a jednak nadal często tak właśnie go kojarzymy. Tymczasem styropian jest jednym z najlepszych materiałów izolacyjnych. Staje się też coraz bardziej wyspecjalizowany: produkty różnią się właściwościami w zależności od zastosowania. Czytaj więcej