Strona główna | AktualnościRockwool: Akcja Wykonawca ROCKu zakończona - znamy zwycięzców!

Rockwool: Akcja Wykonawca ROCKu zakończona - znamy zwycięzców!

Zakończyła się druga edycja akcji Wykonawca ROCKu. Firma ROCKWOOL ponownie zaprosiła kilkudziesięciu profesjonalistów ociepleń na wielki finał w Zielonej Górze i uroczyste wręczenie nagród. Wykonawcy przez cały rok walczyli o tytuł najlepszego wśród najlepszych, a także o 5000 zł na promocję marketingową i atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Ogłoszenie wyników odbyło się podczas dwudniowego, pełnego atrakcji spotkania w Zielonej Górze. W wydarzeniu brało udział kilkudziesięciu najlepszych Certyfikowanych Wykonawców ROCKWOOL, ocieplających domy jednorodzinne wełną skalną. Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni wszyscy wykonawcy, którzy w 2019 roku wykazali się największą wiedzą merytoryczną, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem w zakresie ocieplania domów.

"Już po raz drugi zebraliśmy się w tak zacnym gronie, by podsumować naszą całoroczną współpracę z najlepszymi wykonawcami ociepleń w Polsce. Takie spotkania to dla nas okazja, by okazać szacunek dla profesjonalizmu i codziennej pracy wykonawców. Cenimy sobie to, że możemy z nimi osobiście porozmawiać, wymienić się doświadczeniami, dzięki czemu stajemy się wspierającymi partnerami. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych wykonawców, bo widzimy, jak wiele dają od siebie i jak bardzo przyczyniają się do rozwoju całej branży. Finał Wykonawcy ROCKu to doskonały moment, by im za ten trud podziękować i pokazać, jak bardzo ten wysiłek doceniamy" - mówi Tomasz Weber, kierownik Działu Komunikacji Marketingowej & PR w ROCKWOOL Polska.

Tegorocznym Wykonawcą ROCKu został Patryk Osicki z Mroczna, który otrzymał wsparcie marketingowe o wartości 5000 zł oraz elektronarzędzia Bosch Professional. Jak przyznaje nowowybrany Wykonawca ROCKu, walka o pierwsze miejsce trwała niemalże do ostatniej chwili.

"Zdobycie tytułu nie należało do najprostszych zadań. Konkurencja była ogromna, warunków do spełnienia było mnóstwo, ale od samego początku nastawiłem się na ciężką pracę, bo było o co walczyć. Zmotywowany szykuję się na ten rok, chociaż wiem, że będzie jeszcze trudniej niż w ubiegłym" - przyznał Patryk Osicki.

Kolejne wyróżnienie powędrowało do lidera gry ROCK MASTER - aplikacji, która pozwala wykonawcom poszerzać wiedzę o termomodernizacji poprzez zabawę  - budowę wirtualnego, ekologicznego miasta. Laureatem został Rafał Helwing z Zielonej Góry, który otrzymał elektronarzędzia Bosch Professional.

"ROCK MASTER niesamowicie mnie wciągnął. Nigdy nie grałem w gry komputerowe, nigdy mi nie szło, zawsze brat mnie ogrywał (śmiech), więc sobie odpuszczałem. Ale tutaj była inna atmosfera, inne wyzwanie, inny cel. To wszystko mnie bardzo zmotywowało i wciągnęło!" - powiedział Rafał Helwing.

W tym roku po raz pierwszy wręczono również nagrodę dla AMBASADORA ROCKWOOL. Otrzymał ją Janusz Matuszczyk z firmy BUD-MAT z Wałcza, który przyznał, że w porozumieniu z grupą innych Wykonawców, chciał podczas gali zaskoczyć organizatorów.

"W tym roku postanowiliśmy zaskoczyć organizatorów i przedstawicieli ROCKWOOL i w podziękowaniu za naszą współpracę wręczyć im specjalne statuetki. Podczas gali okazało się, że najbardziej zaskoczony będę jednak ja, odbierając tytuł AMBASADORA ROCKWOOL. Właściwie muszę przyznać, że wciąż jeszcze w to nie wierzę!" - przyznał z zaskoczeniem Janusz Matuszczyk.

Gala nie była jedynym elementem spotkania z wykonawcami. Wzięli oni udział również w merytorycznych warsztatach z nadmuchiwania granulatu z wełny skalnej GRANROCK SUPER, które poprowadzili trenerzy z Mobilnego Centrum Szkoleniowego ROCKWOOL. Podczas szkolenia odbyła się również prezentacja odzieży roboczej Baltic BHP.

Już niebawem ruszy kolejna, 3 edycja akcji Wykonawca ROCKu. Więcej informacji na ten temat będzie można znaleźć na stronie ROCKWOOL oraz na grupie facebookowej Izolacje ROCKWOOL.

Źródło i zdjęcie: Rockwool
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej