Strona główna | AktualnościŚnieżka w 13. edycji konkursu "Raporty Społeczne"

Śnieżka w 13. edycji konkursu "Raporty Społeczne"

Już po raz drugi raport niefinansowy FFiL Śnieżka SA, prezentujący jej działania z obszaru zrównoważonego rozwoju, walczy o wyróżnienie w konkursie "Raporty Społeczne" organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Poza jury publikacje ocenią także internauci - głosowanie potrwa do 16 września.

Do 13. edycji konkursu na najlepiej sporządzone publikacje z zakresu raportowania niefinansowego zgłoszono 45 publikacji. Wśród nich, po raz drugi, znalazł się raport Śnieżki. Z tegoroczną publikacją można zapoznać się pod adresem: http://raportroczny2018.sniezka.pl.

Publikacje zostaną nagrodzone w siedmiu kategoriach, a jedną z nagród przyznają internauci. Głosowanie rozpoczęło się 16 sierpnia i potrwa do 16 września. Można wziąć w nim udział poprzez formularz dostępny na stronie http://raportyspoleczne.pl. Wyniki zostaną ogłoszone na gali konkursu w październiku br.

Swoje działania w obszarach odpowiedzialnego biznesu (CSR) i zrównoważonego rozwoju Śnieżka opisuje w oświadczeniu nt. informacji niefinansowych. W zeszłym roku publikacja Śnieżki - Siła wnętrza. Raport roczny 2017 - otrzymała od dziennikarzy wyróżnienie za najlepszy debiut. Jurorzy docenili m.in. przejrzystą formę prezentacji obszarów oddziaływania.

O konkursie

Konkurs "Raporty Społeczne" promuje ideę odpowiedzialnego biznesu (CSR),zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego, a także dobre praktyki w zakresie raportowania niefinansowego. Nagradzanie i wyróżnianie są te firmy, organizacje i instytucje, które nie tylko prowadzą działalność w sposób społecznie odpowiedzialny, ale również przejrzyście i wiarygodnie prezentują w swoich raportach inicjatywy podejmowane w tych obszarach.

Źródło: Śnieżka
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej