Strona główna | AktualnościŚnieżka wśród 50 najlepszych pracodawców w dobie COVID-19 w Polsce

Śnieżka wśród 50 najlepszych pracodawców w dobie COVID-19 w Polsce

Redakcja tygodnika WPROST przygotowała wydanie specjalne, w całości poświęcone najlepszym pracodawcom w Polsce. Łącznie w rankingu wyróżniono 50 przedsiębiorstw, wśród których znalazła się FFiL Śnieżka SA.

Celem rankingu było sprawdzenie, które firmy można zakwalifikować do grona najlepszych pracodawców, którym przyszło działać w ekstremalnie trudnych czasach. Ranking powstał w oparciu o bazę danych wyspecjalizowanej firmy oraz ankiety. Najważniejszym kryterium była odpowiedź na pytanie, jak firmy chronią swoich pracowników w dobie epidemii. FFiL Śnieżka SA znalazła się wśród dwóch firm, reprezentujących przedsiębiorstwa mające główne zakłady produkcyjne zlokalizowane w województwie podkarpackim.

Źródło i zdjęcie: Śnieżka
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej