Strona główna | AktualnościSrebrny ATLAS fachowca! Szpalta Roku za wiarygodność, estetykę i zdjęcia

Srebrny ATLAS fachowca! Szpalta Roku za wiarygodność, estetykę i zdjęcia

Podczas uroczystej, X gali wręczenia nagród Power of Content Marketing*, która odbyła się 6 czerwca w Warszawie, magazyn ATLAS fachowca został nagrodzony Srebrną Szpaltą Roku w kategorii Branża budowlana! Przyznana kolejny raz nagroda potwierdza wielkie zaangażowanie firmy ATLAS we współpracę z wykonawcami oraz dostosowanie przekazu merytorycznego do oczekiwań odbiorców.

"ATLAS fachowca" to niewątpliwie najlepszy na rynku kwartalnik skierowany do fachowców, którego wielka wartość merytoryczna została doceniona już po raz drugi. Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia,  natomiast dla nas, całej Redakcji, największą nagrodą jest ogromne zaangażowanie czytelników w tworzenie pisma. Dlatego im również należą się podziękowania i gratulacje!  - mówi Anna Durajska, redaktor naczelna "ATLASA fachowca".

Ceremonię wręczenia nagród poprzedzała konferencja Power of Content Marketing 2017, podczas której eksperci z kraju i zagranicy przedstawiali najnowsze trendy związane z content marketingiem. Zaprezentowano najnowsze narzędzia wykorzystywane w celu zwiększenia konkurencyjności, przewagi rynkowej oraz wzmacniania świadomości marki.

Power of Content Marketing rokrocznie skupia przedstawicieli agencji content marketingowych, światowej klasy prelegentów oraz przedstawicieli branży i liderów content marketingu. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło ponad 200 projektów.

*Konkurs organizowany jest przez StowarzyszenieContent Marketing Polska. Biorą w nim udział firmy oraz agencje, dla których ogromne znaczenie ma komunikacja do klientów i pracowników. W skład jury wchodzą niezależni eksperci w dziedzinie content marketingu, public relations, fotografii, infografiki oraz dziennikarstwa.

Źródło i zdjęcie: Atlas
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej