Strona główna | ProduktyRigips - płyty do zadań specjalnych

Rigips - płyty do zadań specjalnych

Nietypowa zabudowa, wytrzymała ściana odporna na uderzenia, ściana wygięta po łuku czy sufit podwieszany - to zaledwie ułamek możliwości, jakie dają płyty gipsowo-kartonowe, tak chętnie stosowane do wykonywania suchej zabudowy wnętrz.

Wytrzymałość i odporność na uderzenia - RIGIPS Habito®

Wykończysz nimi ściany i sufity, zabudujesz poddasze lub ułożysz podkład podłogowy. Sucha zabudowa z płyt to rozwiązanie uniwersalne. Płyty są lekkie, ich obróbka prosta, a montaż łatwy i szybki. Gładkie powierzchnie płyt gipsowo-kartonowych nie wymagają dodatkowego wyrównywania czy obróbki. Można je łatwo malować, mocować na nich panele, płytki ceramiczne itp. Wykończenie domu lub mieszkania to inwestycja.

Chcemy, aby wysiłek, czas i budżet włożony w budowę czy remont wystarczyły na lata, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór materiału, z którego zbudujemy ściany lub wykonamy sufity. Bogata oferta dostępnych na rynku płyt gipsowo-kartonowych sprawia, że wybór wcale nie jest prosty. Aby to ułatwić, marka RIGIPS opracowała ofertę, dzięki której można bez problemu dobrać rodzaj płyty do konkretnego zastosowania.


Perfekcyjna gładkość oraz brak pęknięć - RIGIPS 4PRO™


Oddychaj czystym powietrzem -RIGIPS Activ Air®


Niekonwencjonalne kształty - RIGIPS PRO Flexi


Wilgoć pod kontrolą - Glasroc H Ocean


Kontrola pogłosu - RIGIPS RIGITONE


Źródło i zdjęcia: Saint-Gobain Rigips

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy wzór sufitów Rigips Gyptone Point 80
Płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS HabitoTM - przetestowana w ekstremalnych warunkach
Rozbudowa Centrum Rehabilitacji "REPTY" przy użyciu produktów marki Rigips
Isover i Rigips prezentują Aku-Matrix 2019 - czyli jak projektować ciszę



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej