Strona główna | AktualnościWiosenny cykl konferencji MULTIPOR - podsumowanie

Wiosenny cykl konferencji MULTIPOR - podsumowanie

W cyklu 18 konferencji "Poprawa parametrów energetycznych dzięki ocieplaniu od wewnątrz" na terenie całej Polski wzięło udział blisko 500 osób. Tak wysoka frekwencja potwierdza ogromne zainteresowanie tematem.

Zakończył się wiosenny cykl konferencji MULTIPOR "Poprawa parametrów energetycznych obiektów dzięki ocieplaniu od wewnątrz" skierowany do architektów, konserwatorów zabytków, zarządców nieruchomości, audytorów energetycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematem ocieplania od wewnątrz. Wysoka frekwencja, blisko 500 uczestników w całej Polsce, potwierdziła jak istotny jest temat ocieplenia od wewnątrz, zwłaszcza tam, gdzie niemożliwa jest izolacja od strony zewnętrznej np. w przypadku obiektów zabytkowych.

Konferencje poruszały szereg zagadnień związanych z ociepleniem od wewnątrz, m.in. wymagania prawne, podstawy fizyki budowli czy analizy cieplno-wilgotnościowej przegród. Zaprezentowano także technologię i przykłady zastosowań płyt MULTIPOR, stosowanych w ociepleniach od wewnątrz.


Spotkania, prowadzone w ramach szerszych działań edukacyjnych Xella Polska, odbywały się w lutym i marcu, w 18 miastach w całej Polsce, w tym w Białymstoku, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Zielonej Górze.

Relacja z konferencji "Poprawa parametrów energetycznych obiektów dzięki ocieplaniu od wewnątrz" w Gliwicach jest dostępna na: http://www.youtube.com/watch?v=PEyk26_b73w

Więcej informacji o ocieplaniu od wewnątrz i płytach MULTIPOR na stronie www.ocieplenieodwewnatrz.pl.

Źródło i zdjęcia: Xella Polska

CZYTAJ WIĘCEJ

Ocieplanie glifów okiennych - nowość w gamie produktów Multipor
Multipor w kamienicy - ocieplanie od wewnątrz łódzkich zabytków
Ocieplanie od wewnątrz - szkolenia dla ekip remontowych i wykonawczych



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej