Strona główna | AktualnościWnętrza pełne energii z farbami marki Jedynką

Wnętrza pełne energii z farbami marki Jedynką

Brak słońca, krótkie dni i przeciągające się noce nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Czas wyrwać się więc z zimowego marazmu i poszukać wytchnienia w aranżacji wnętrz. Energetyczne kolory to najlepszy sposób, by zbudować w mieszkaniu optymistyczny klimat i dodać odrobinę wigoru domownikom.

Nic tak skutecznie nie pobudza do działania jak mięta. Jej mobilizującą siłę warto wykorzystać we wnętrzach. Zastosowanie na ścianie koloru Miętowy aromat z palety Jedynka Deco & Protect wniesie powiew wyczekiwanej wiosennej świeżości do sypialni i będzie korzystnie działać na zmysły. Całość dopełnią plecionki z wikliny i rattanu oraz dodatki w modne kwiatowe printy, które ze smakiem podkreślą panujący w pomieszczeniu sielski styl.

Czasami wystarczy jeden element, by diametralnie odmienić charakter wystroju. Fragment ściany w wyrazistym odcieniu Zielona moc od Jedynki będzie stanowić ożywczy kontrast na tle skąpanej w jasnej szarości aranżacji i przełamie spokojną kolorystykę pomieszczenia. Soczysta barwa będzie też działać niczym zastrzyk tak potrzebnej zimą energii i skutecznie zmotywuje do działania.

Wnętrze utrzymane w marynistycznym klimacie pozwoli przenieść się myślami nad wodę i choć na chwilę poczuć wakacyjny relaks. Taki efekt w mieszkaniu pomoże uzyskać ściana w głębokiej morskiej tonacji i kilka pasujących kolorystycznie akcentów. Błękit w duecie z klasyczną bielą będzie nieść skojarzenia ze spienionym falami morzem, przynosząc prawdziwe orzeźwienie.

Źródło: Jedynka
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej