Strona główna | AktualnościWykonawco! Pokonaj zimę z Rockwool i odbierz swoją nagrodę

Wykonawco! Pokonaj zimę z Rockwool i odbierz swoją nagrodę

Wystartowała specjalna akcja firmy Rockwool skierowana do wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych. Za każdy zrealizowany montaż ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza wełną skalną Rockwool można otrzymać jedną z praktycznych nagród, przydatnych w pracy zimą.

Zasady akcji Rockwool dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych są bardzo proste. Za każde zgłoszenie montażu ocieplenia w wolnostojącym domu jednorodzinnym można otrzymać nagrody, dzięki którym praca w zimowe dni stanie się przyjemniejsza i bardziej komfortowa. Uczestnicy akcji, czyli profesjonaliści z zakresu wykonywania ociepleń, mają do wyboru: nagrzewnicę elektryczną z wbudowanym termostatem, wodoodporną lampę halogenową na statywie, komplet zimowej odzieży roboczej (spodnie ogrodniczki, kamizelka, czapka) lub termos obiadowy z izolacją próżniową. Aby przystąpić do akcji należy:            
  1. Zakupić wełnę skalną Rockwool w celu ocieplenia wolnostojącego domu jednorodzinnego.
  2. W momencie rozpoczęcia montażu wełny na ścianie lub poddaszu, wysłać SMS na numer 4622 o treści "Mam realizację" (koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora).
  3. Zaczekać na kontakt ze strony organizatora w celu ustalenia szczegółów dotyczących wykonywanego ocieplenia oraz umówienia spotkania z Przedstawicielem Handlowym Rockwool Polska.
  4. Potwierdzić użycie wełny skalnej Rockwool na spotkaniu z Doradcą Technicznym Rockwool Polska.
  5. Odebrać wybraną nagrodę.
Każdy uczestnik promocji może zgłosić dowolną liczbę realizowanych ociepleń wolnostojących domów jednorodzinnych. Warunkiem odebrania nagrody jest przystąpienie do Klubu Superwykonawca Rockwool, który gwarantuje wykonawcom dostęp do oferty szkoleniowej i fachowej wiedzy, a także wiele dodatkowych korzyści. Klubowicze mają także możliwość uzyskania tytułu  Certyfikowanego Wykonawcy Rockwool, który jest prestiżowym potwierdzeniem umiejętności wykonawcy oraz jakości oferowanych przez niego usług.  To również informacja dla inwestorów indywidualnych potwierdzająca najwyższy profesjonalizm usług świadczonych przez wykonawców ociepleń.  

Fachowy montaż w połączeniu z wysokiej jakości produktami z wełny skalnej Rockwool gwarantuje trwałość konstrukcji i komfort akustyczny, a co najważniejsze - dzięki odporności na ogień zapewnia bezpieczeństwo domowników.

Źródło i zdjęcie: Rockwool
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Kiedy gruntowanie ścian jest konieczne?

"Nie ma malowania bez gruntowania" - to zasada, którą warto się kierować przy wykańczaniu wnętrz. Od każdej reguły są jednak wyjątki. Należy jej przestrzegać szczególnie wówczas, gdy mamy do czynienia z niemalowanymi podłożami. Pominąć gruntowanie można tylko w przypadku nakładania nowej farby na ścianę uprzednio pomalowaną mocnymi, dobrze przyczepnymi do podłoża powłokami - szczególnie satynowymi. Czytaj więcej