Strona główna | AktualnościWystartował Program "Lider" dedykowany marketom budowlanym

Wystartował Program "Lider" dedykowany marketom budowlanym

Wystartował Program LIDER - dedykowany właścicielom, kierownikom i zespołom sprzedażowym marketów budowlanych współpracujących z FFiL Śnieżka SA. Program będzie wspierać rozwój partnerów biznesowych Śnieżki, zapewniając im szereg korzyści.
"W każdej działalności gospodarczej to rozwój jest fundamentem sukcesu. Chcemy, aby razem ze Śnieżką rozwijali się także nasi partnerzy biznesowi, prowadzący samoobsługowe sklepy z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi. Dlatego stworzyliśmy Program LIDER" - mówi Wioletta Wojtunik, Dyrektor ds. Nowych Kanałów Dystrybucji FFiL Śnieżka SA.

W ramach programu FFiL Śnieżka SA zaoferuje uczestnikom dostęp do bogatej palety korzyści, wspierających funkcjonowanie ich biznesu. Część z nieodpłatnych benefitów będzie dostępna dla wszystkich uczestników. Z innych będzie można skorzystać wyłącznie za punkty gromadzone za zrealizowane obroty.

Zaletą Programu LIDER jest jego elastyczność. Każdy market budowlany przystępujący do programu samodzielnie zdecyduje, którymi produktami z oferty Śnieżki chce handlować.

"Dzięki takiej konstrukcji z programu skorzystają wszyscy. Klient sklepu otrzyma produkt najlepiej spełniający jego oczekiwania, a nasz partner biznesowy zyska kolejnych zadowolonych klientów" - dodaje Jacek Hodyr, Manager ds. Klientów Kluczowych FFiL Śnieżka SA.

Edukacja

Jednym z filarów programu - dostępnym dla wszystkich grup uczestników - będzie szeroka paleta narzędzi edukacyjnych. "W Programie LIDER chętnie dzielimy się wiedzą, opartą na ponad 30-letniem doświadczeniu rynkowym. Dodajemy do tego umiejętności cenionych zewnętrznych ekspertów, zajmujących się sprzedażą, a także miękkimi obszarami funkcjonowania każdej firmy działającej na konkurencyjnym rynku - czyli zarządzaniem oraz budowaniem marki pożądanego pracodawcy" - mówi Wioletta Wojtunik.

Właściciele sklepów uczestniczący w Programie LIDER zyskają praktyczną wiedzę na temat wielu aspektów prowadzenia biznesu, w tym: zarządzania (czasem, personelem etc.),budowania strategii marketingowej oraz sprzedażowej. Na solidną dawkę wiedzy, obejmującą m.in. wzrost umiejętności sprzedażowych i optymalną pracę z ekspozycją produktów, mogą liczyć także kierownicy i sprzedawcy. Wiedza będzie przekazywana w formie przystępnych materiałów, szkoleń (również e-learningowych),a także quizów i angażujących zadań.

Wymierne korzyści dla biznesu

W Programie LIDER na sukces pracują wszyscy: właściciel, kierownicy oraz zespoły sprzedażowe. Korzyści dla uczestników Programu LIDER są dopasowane do potrzeb wszystkich trzech grup uczestników: inne gratyfikacje są przewidziane dla właścicieli, a inne dla kierowników oraz dla sprzedawców. Zespoły sprzedażowe będą mogły liczyć na nagrody gwarantowane.
Ponadto istotną rolę w programie będą odgrywały rankingi - oparte na szerokości asortymentu, dynamice wzrostów, a także na punktach zdobytych m.in. za udział w akcjach specjalnych.

Liderzy rankingów będą mogli liczyć na dodatkowe, atrakcyjne nagrody - dla najlepszych zaplanowana jest wycieczka do Mediolanu i jazda Ferrari po ulicach Maranello.

Więcej o programie

Program LIDER, którego organizatorem jest FFiL Śnieżka SA, to innowacyjny projekt w polskiej branży producentów farb i lakierów. Razem z programem wystartowała dedykowana platforma internetowa, dostępna również na urządzenia mobilne: https://www.programlider.pl. Za pomocą platformy będzie można na bieżąco śledzić wyniki, wybierać benefity oraz korzystać z wiedzy i narzędzi wspierających biznes.

Źródło: Śnieżka
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Akustyka w obiektach sportowych

Sale i baseny to pomieszczenia o dużym czasie pogłosu, który sprawia, że rozchodzący się w nich dźwięk dociera zniekształcony do adresatów, a jego natężenie powoduje zmęczenie. Można jednak temu skutecznie przeciwdziałać, wprowadzając do takich budynków powierzchnie dźwiękochłonne. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce. Czytaj więcej