Strona główna | AktualnościZłote Godło Programu Konsumencki Lider Jakości 2018 dla marki Isover

Złote Godło Programu Konsumencki Lider Jakości 2018 dla marki Isover

Już po raz 6 z rzędu Isover zdobył pierwsze miejsce w programie Konsumencki Lider Jakości w kategorii "Systemy dociepleń". To kolejne, prestiżowe wyróżnienie zdobyte przez tę markę głosami klientów w badaniu przeprowadzonym na zlecenie redakcji "Strefy Gospodarki", dodatku Dziennika Gazety Prawnej.

Złote Godło Programu Konsumencki Lider Jakości 2018 marka zdobyła za sprawą ponad 30% głosów oddanych w kategorii "Systemy dociepleń". Uczestnicy badania najczęściej kojarzyli Isover z bezpieczeństwem, uznaną marką i polskim produktem.

W uzasadnieniach respondentów padały, takie argumenty jak "ta marka sprawdziła się w przypadku mojego domu", "produkty tej marki są bardzo dobrej jakości", "dobra izolacyjność, łagodna dla monterów". Isover był także najbardziej rozpoznawalną marką materiałów izolacyjnych wśród wszystkich producentów biorących udział w badaniu. 

Badania realizowane w ramach Projektu Konsumencki Lider Jakości za główny cel przyjmują wyłonienie marek - liderów jakości produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Tegoroczną edycję badania przeprowadzono z udziałem rekordowej liczby, ponad 12 tysięcy respondentów, aktywnych konsumentów.

Źródło: Isover

CZYTAJ WIĘCEJ

Marka Isover z tytułem "Konsumencki Lider Jakości 2017"
Dom zeroenergetyczny w Chorzowie - cichy i ciepły dzięki produktom Isover
Isover wprowadza Stropmax 31 - przełom w izolacji garaży
Centrum Szkoleniowe Isover rośnie w siłęDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Akustyka w obiektach sportowych

Sale i baseny to pomieszczenia o dużym czasie pogłosu, który sprawia, że rozchodzący się w nich dźwięk dociera zniekształcony do adresatów, a jego natężenie powoduje zmęczenie. Można jednak temu skutecznie przeciwdziałać, wprowadzając do takich budynków powierzchnie dźwiękochłonne. Przekonajmy się, jak to wygląda w praktyce. Czytaj więcej