Strona główna | AktualnościAtlas marką docenianą przez konsumentów

Atlas marką docenianą przez konsumentów

Firma Atlas znalazła się w gronie wyróżnionych prestiżowym certyfikatem Superbrands 2016/2017. Została także uhonorowana tytułem Created in Poland Superbrands 2016/2017. Te znakomite nagrody pokazują, jak wielkim zaufaniem wśród Polaków darzona jest marka Atlas, oraz jak wiele wnosi do rozwoju rynku chemii budowlanej w Polsce.

Atlas wyróżniony został w kategorii Remont i wykończenie domu (materiały budowlane). Aby otrzymać tytuł Superbrands i Created in Poland Superbrands, marka musiała przejść przez trzyetapowy Proces Certyfikacji. W pierwszym etapie, poza firmą Atlas, znalazło się około 2000 marek, które w poprzednich edycjach uzyskały najlepsze wyniki i zostały nominowane przez konsumentów.

Drugi etap obejmował przeprowadzone przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia badanie na próbie 15 tysięcy konsumentów. Trzeci etap, w którym udział wzięła Rada Marek Superbrands składająca się z ekspertów od komunikacji marek i marketingu, zakładał obrady dotyczące spójności i wyróżnialności marek. Metodologię wyłonienia laureatów, wspólnie z partnerem strategicznym CPC Brand Consultants, uzupełniono o dodatkowy czynnik - rekomendację konsumentów.

Firma Atlas, która z powodzeniem przeszła przez wszystkie etapy została wyróżniona certyfikatami Superbrands 2016/2017 i Created in Poland Superbrands 2016/2017.

Źródło: Atlas

CZYTAJ WIĘCEJ

Grupa Atlas: #dobrazmiana w ofercie produktów fugowych
Atlas Geoflex C2TE - wysokoelastyczny klej żelowy
Zobacz jak łatwa w aplikacji jest Fuga Epoksydowa firmy Atlas
Atlas M-System. Innowacyjna metoda mocowania płyt G-K
Firma Atlas prezentuje nowoczesne i praktyczne elewacje
Elewacja trwała i wytrzymała na uszkodzenia - zestaw Premium Atlas
Budowlana Marka Roku 2017 - Atlas ponownie doceniony



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej