Strona główna | AktualnościBudowlana Marka Roku 2017 - Atlas ponownie doceniony

Budowlana Marka Roku 2017 - Atlas ponownie doceniony

Marka Atlas została uhonorowana Złotą Budowlaną Marką Roku 2017 w kategorii ogólnej oraz w kategorii Marka Przyjazna Fachowcom! ASM Centrum Badań i Analiz już po raz 13. przyznało nagrody dla polskich firm z branży budowlanej, najwyżej ocenionych przez wykonawców.

Firma ATLAS rokrocznie znajduje się w czołówce rankingu, systematycznie umacniając swoją pozycję, ale również poprawiając ją w stosunku do lat poprzednich. W 2017 roku zdobyła wszelkie możliwe tytuły, zwiększając tym samym swoją przewagę nad konkurencją w wielu kategoriach. 

ATLAS od lat wspiera fachowców w ich pracy. Dlatego tak ważnym osiągnięciem jest zajęcie pierwszego miejsca również w takich kategoriach, jak: Marka Spełniająca Oczekiwania Dotyczące Szkoleń, Marka Posiadająca Najlepszy Program Lojalnościowy i Marka, z Którą Współpraca Układa Się Najlepiej.

Wyniki Rankingu Budowlana Marka Roku 2017 w obrębie poszczególnych segmentów materiałów budowlanych zostały opracowane na podstawie ocen aż 3 572 fachowców z całej Polski w trzech głównych kategoriach. Co ważne, respondenci w każdej z nich mogli wskazać tylko jedną markę.
 
Budowlana Marka Roku to najbardziej prestiżowy ranking, w którym zwycięzcy wyłaniani są na podstawie ocen i opinii wykonawców stosujących produkty budowlane w swojej codziennej pracy. Badanie przeprowadzane jest co roku wśród firm wykonawczych z całej Polski, na reprezentatywnych próbach określonych dla każdej kategorii produktowej.

Źródło i zdjęcie: Atlas

CZYTAJ WIĘCEJ

Atlas marką docenianą przez konsumentów
Marki Atlas Złoty Wiek oraz Fox Dekorator na Targach Sacroexpo



DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
PREZENTACJA FIRM
Festool
TEMAT MIESIĄCA
Mamy 30 lat na modernizację wszystkich budynków. Czy Polska na tym skorzysta?

Zgodnie z założeniami nowej dyrektywy, państwa członkowskie UE muszą opracować długoterminową strategię renowacji budynków, zarówno publicznych jak i prywatnych. Plan jest taki, by do 2050 roku wszystkie budynki w Polsce były budynkami o niemal zerowym zużyciu energii (tzw. standard nZEB). Założone plany powinny zawierać także cele pośrednie, które zrealizujemy w latach 2030 i 2040. Czytaj więcej