Strona główna | AktualnościAustrotherm nagrodzony Diamentem Forbesa 2017

Austrotherm nagrodzony Diamentem Forbesa 2017

W najnowszym rankingu Diamenty Forbesa 2017, prezentującym najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce firma Austrotherm Sp. z o.o. zajęła wysoką pozycję. Obecność spółki w tym rankingu jest potwierdzeniem ciągłego rozwoju, wzrostu wartości i systematycznego umacniania pozycji rynkowej.
"Najważniejszym drogowskazem w naszym postępowaniu jest uczciwość i wiarygodność. Od początku istnienia firmy żelazną zasadą pozostaje działanie nakierowane na tworzenie wizerunku rzetelnej i godnej zaufania firmy. Mimo wszechogarniającej idei "taniości" nie poddaliśmy się panującym, także wśród producentów styropianu trendom, polegającym na zaniżaniu jakości i ceny. Wyznajemy zasadę, że produkt inwestycyjny musi być solidny. Dzięki wdrażaniu tych ideałów w rzeczywistość cieszymy się szerokim gronem wiernych odbiorców i zadowolonych inwestorów" - powiedziała Anna Śpiewak, prezes firmy Austrotherm Sp. z o.o.

Aby otrzymać Diament Forbesa należało spełnić bardzo wysokie wymagania i wykazać się rentownością,  wysoką bieżącą płynnością, dodatnim wynikiem finansowym, brakiem zaległości płatniczych, dodatnią wartość kapitałów własnych, przychodami ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych czy średnim wzrostem wartości minimum 15% w ciągu trzech ostatnich lat.


Uczciwość, konsekwencja, rzetelność oraz przejrzystość w relacjach z kontrahentami i pracownikami złożyły się na kodeks postępowania, którego zasady wyznaczają kierunek działalności firmy. Firma od lat odgrywa ważną rolę w ustanawianiu standardów jakości i sama jest wyznacznikiem tych najwyższych. Austrotherm nieprzerwanie monitoruje, testuje i przystosowuje rozbudowaną ofertę produktów do najwyższych standardów europejskich. Nowoczesne laboratoria i technolodzy ściśle współpracują z instytutami badawczymi, uczelniami i organizacjami technicznymi.

Potwierdzeniem osiągnięć i uznania dla działań firmy są także liczne nagrody przyznawane przez klientów, branżę budowlaną, oraz instytucje oceny wiarygodności firmy. Zaszczyt przynoszą nam: Laury Klienta i Konsumenta. Tytuły: Budowlanej Firmy Roku, Kreatorów Budownictwa, Budowlanej Marki Roku. Złote Certyfikaty Rzetelności, Gazele Biznesu, godło Top Marka, Super Marka 2016, Diamenty Forbesa 2016 oraz Medale Europejskie za produkty marki Austrotherm.

Źródło i zdjęcie: Austrotherm

CZYTAJ WIĘCEJ

Austrotherm wśród najlepszych pracodawców w Małopolsce
Austrotherm szkoli młodzież z myślenickich szkół
Prezes Austrotherm w rankingu "100 kobiet biznesu"
Szósta Gazela Biznesu dla Austrotherm
Grupa Austrotherm uruchamia nową linię produkcyjną w WittenberdzeDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Jak odcinać kolory za pomocą taśm malarskich?

Odcinanie kolorów na ścianie za pomocą taśm malarskich to pewny, bezpieczny oraz tani sposób na zachowanie zakładanych odstępów pomiędzy kolorami, zarówno przy narożnikach, jak też sufitach. O czym warto pamiętać przed rozpoczęciem pracy z użyciem taśmy malarskiej? Czytaj więcej