Strona główna | AktualnościAustrotherm nagrodzony Diamentem Forbesa 2017

Austrotherm nagrodzony Diamentem Forbesa 2017

W najnowszym rankingu Diamenty Forbesa 2017, prezentującym najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w Polsce firma Austrotherm Sp. z o.o. zajęła wysoką pozycję. Obecność spółki w tym rankingu jest potwierdzeniem ciągłego rozwoju, wzrostu wartości i systematycznego umacniania pozycji rynkowej.
"Najważniejszym drogowskazem w naszym postępowaniu jest uczciwość i wiarygodność. Od początku istnienia firmy żelazną zasadą pozostaje działanie nakierowane na tworzenie wizerunku rzetelnej i godnej zaufania firmy. Mimo wszechogarniającej idei "taniości" nie poddaliśmy się panującym, także wśród producentów styropianu trendom, polegającym na zaniżaniu jakości i ceny. Wyznajemy zasadę, że produkt inwestycyjny musi być solidny. Dzięki wdrażaniu tych ideałów w rzeczywistość cieszymy się szerokim gronem wiernych odbiorców i zadowolonych inwestorów" - powiedziała Anna Śpiewak, prezes firmy Austrotherm Sp. z o.o.

Aby otrzymać Diament Forbesa należało spełnić bardzo wysokie wymagania i wykazać się rentownością,  wysoką bieżącą płynnością, dodatnim wynikiem finansowym, brakiem zaległości płatniczych, dodatnią wartość kapitałów własnych, przychodami ze sprzedaży na poziomie co najmniej 5 mln złotych czy średnim wzrostem wartości minimum 15% w ciągu trzech ostatnich lat.


Uczciwość, konsekwencja, rzetelność oraz przejrzystość w relacjach z kontrahentami i pracownikami złożyły się na kodeks postępowania, którego zasady wyznaczają kierunek działalności firmy. Firma od lat odgrywa ważną rolę w ustanawianiu standardów jakości i sama jest wyznacznikiem tych najwyższych. Austrotherm nieprzerwanie monitoruje, testuje i przystosowuje rozbudowaną ofertę produktów do najwyższych standardów europejskich. Nowoczesne laboratoria i technolodzy ściśle współpracują z instytutami badawczymi, uczelniami i organizacjami technicznymi.

Potwierdzeniem osiągnięć i uznania dla działań firmy są także liczne nagrody przyznawane przez klientów, branżę budowlaną, oraz instytucje oceny wiarygodności firmy. Zaszczyt przynoszą nam: Laury Klienta i Konsumenta. Tytuły: Budowlanej Firmy Roku, Kreatorów Budownictwa, Budowlanej Marki Roku. Złote Certyfikaty Rzetelności, Gazele Biznesu, godło Top Marka, Super Marka 2016, Diamenty Forbesa 2016 oraz Medale Europejskie za produkty marki Austrotherm.

Źródło i zdjęcie: Austrotherm

CZYTAJ WIĘCEJ

Austrotherm wśród najlepszych pracodawców w Małopolsce
Austrotherm szkoli młodzież z myślenickich szkół
EPS Fassada Premium Reflex - nowość firmy Austrotherm
Prezes Austrotherm w rankingu "100 kobiet biznesu"
Szósta Gazela Biznesu dla AustrothermDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Skuteczny sposób na pozbycie się glonów i grzybów z elewacji

Glony, nazywane też algami, oraz grzyby, popularnie określane mianem pleśni, to często spotykani wrogowie fasad. Jednak zaatakowaną elewację da się oczyścić i zabezpieczyć. Działania są wielotorowe i obejmują także zabezpieczenie ścian na przyszłość. Bo jaki sens męczyć się z renowacją, jeżeli problem powróci za kilka miesięcy? Na szczęście, używając odpowiednich, nowoczesnych środków, można niektóre prace uprościć i przyspieszyć. Dobrym przykładem są tynki i farby, które ze względu na swój skład chemiczny (silnie zasadowy odczyn, niską nasiąkliwość i odporność na osiadanie zanieczyszczeń) utrudniają rozwój niepożądanych mikroorganizmów. Czytaj więcej